Hostel Stacja Plaża Pokój Hostel Stacja Plaża Pokój Wejscie Hostel Stacja Plaża Hostel Stacja Plaża Pokój Hostel Stacja Plaża cześć wspólna

SuperHit Festiwal W Sopocie

super hit festiwal 2018 W SopocieFestiwal Telewizji Polsat, podczas którego widzowie usłyszą najlepsze i najpopularniejsze przeboje polskiej muzyki oraz zobaczą swoich ulubionych wykonawców. W dniach 25-27 maja 2018 w Operze Leśnej odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal. 

To fantastyczne trzy dni z najpopularniejszą polską muzyką oraz najlepszymi kabaretami. Formuła nowego projektu Telewizji Polsat – Polsat SuperHit Festiwal uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dystrybucji muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radio, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję muzyki w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych. 

W Sopocie zawsze się coś dzieje…. 

Wolne miejsca w Hostelu Stacja Plaża w czasie imprezy „Tyczka na Molo”

Tyczka w Sopocie
Tyczka w Sopocie

2 lub 3 czerwca czołówka polskich zawodników zaprezentuje się mieszkańcom i turystom podczas konkursu „Tyczka na Molo”. O ile przez długie lata uwaga organizatorów, Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego i Kąpieliska Morskiego Sopot, koncentrowała się na rywalizacji kobiet, o tyle po zakończeniu kariery przez Annę Rogowską, na rozbiegu przed molo królują mężczyźni. Nie może być jednak inaczej, skoro od kilku lat „polska szkoła tyczki” może się pochwalić wychowankami, którzy liczą się w walce o medale najważniejszych światowych imprez. To również powrót do źródeł, bo właśnie od męskich zmagań rozpoczęła się w 1984 roku historia najstarszych zawodów lekkoatletycznych, rozgrywanych poza stadionem. Wstęp wolny….

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w Hostelu Stacja Plaża – http://www.stacjaplaza.pl/o-nas/galeria/

 

wolne miejsca w Hostelu podczas imprezy Cuda Wianki – koncerty w Gdyni

cuda wianki

Lato zaczyna się #WGDYNI. Cudawianki 2018 już tuż tuż (23.06.2018)! Mamy nadzieję, że będzie z nami, tak jak zawsze, mimo deszczu (ponoć ma nie padać), mimo wszystko, uśmiechnięci, we wiankach na głowach. Wszak to Wy tworzycie niepowtarzalny klimat tego wydarzenia i bez Was nie udałoby się nam witać lata #WGDYNI od tylu lat.

 

zapraszamy do rezerwacji miejsc w Hostelu stacja Plaża w Sopocie