Hostel Stacja Plaża PokójHostel Stacja Plaża PokójWejscie Hostel Stacja PlażaHostel Stacja Plaża PokójHostel Stacja Plaża cześć wspólna

Dolny Sopot to miejsce w którym usytuowane są główne atrakcje tego miasta. To właśnie tutaj ściągają turyści z całego świata aby odpocząć na pięknych piaszczystych plażach i zakosztować nocnego życia nadmorskiego kurortu.

Symbolem Sopotu jest najdłuższe w Europie drewniane molo oraz ulica Bohaterów Monte Cassino - główny i cieszący się wielką popularnością deptak zamknięty dla ruchu samochodowego. Idąc w górę "Monciaka", ruszając z niedawno odnowionego Placu Przyjaciół Sopotu, znajdziemy kino, teatr oraz wiele kafejek, restauracji i klubów.

W pasie nadmorskim dzielnicy znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa i plażowa oraz wiele atrakcji miedzy innymi zakład balneologiczny i latarnia morska.

Wejscie Hostel Stacja Plaża
Hostel Stacja Plaża w Sopocie

W tym miejscu, sercu dolnego Sopotu, powstał w 2016 roku Hostel Stacja Plaża, idealne miejsce by odkryć zakątki tej urokliwej dzielnicy.

Dla rodzin oraz par szukających spokoju na wymarzonych wakacjach przygotowaliśmy indywidualne 2,3 i 4 osobowe pokoje dostępne na wyłączność.

Młodym, dynamicznych osobom szukającym nowych znajomości oferujemy pokoje wieloosobowe męskie, damskie i koedukacyjne z miejscem do spania dla 6-osob.

Nasi goście mają do dyspozycji ogólnodostępne bezpłatne WiFi, wspólne łazienki i toalety oraz kuchnię i miejsce do wspólnego wypoczynku w dni z gorszą aurą. Dla ceniących sobie nieskazitelny wygląd przygotowaliśmy żelazka i suszarki.