windsurfingowe mistrzostwa Europy w olimpijskiej klasie RS:X – wolne miejsca w Hostelu

Mistrzostwa Europy juniorów i seniorów olimpijskiej klasy RS:X

W drugiej połowie sierpnia SKŻ ERGO Hestia Sopot będzie gospodarzem windsurfingowych mistrzostw Europy w olimpijskiej klasie RS:X juniorów i seniorów, które zorganizuje razem z Polskim Związkiem Żeglarskim. Będzie to doskonała okazja do uświetnienia 35. rocznicy powstania sopockiego klubu.

Na wodach Zatoki Gdańskiej zaroi się nie tylko od najlepszych windsurferów w Europie, ale także z innych kontynentów, ponieważ impreza będzie miała charakter otwarty i będą mogli wziąć w niej udział także zawodnicy spoza Europy. Pierwsze wyścigi zaplanowane są na 21 sierpnia.

Polacy od lat należą do ścisłej światowej czołówki i najlepsi z nich na pewno stawią się na starcie tych prestiżowych regat, rozgrywanych na „własnym terenie”. Na tegorocznych mistrzostwach Europy nie powinno zabraknąć utytułowanych wychowanków SKŻ ERGO Hestia Sopot, na czele z wicemistrzynią Europy z 2015 roku i mistrzynią świata z 2016 roku Małgorzatą Białecką oraz mistrzem Europy z 2015 roku i brązowym medalistą tej imprezy z 2016 roku Pawłem Tarnowskim.

 

zapraszamy do rezerwacji miejsc w naszym Hostelu

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *